płanące napisy

napis Płonacy napis, czyli unaoczniona personalizacja

Niezależnie od skali imprezy - duży event czy kameralne spotkanie, chcesz zaskoczyć przybyłych czyms niestandardowym i nieoczywistym a zarazem wpasowującym się w tematytę wydarzeia. Czasem warto dodać cos od siebie. Idealny w takim przypadku jest płonący napis. Może on odzwierciedlać nazwę festynu, miejscowość, jubileusz, podziękowania czy inicjały nowożeńców.

Dowiedz się więcej imprezy plenerowe pokazy weselne my w obiektywie home
pobierz ofertę
kontakt Jeśli chcesz nas zaangażować lub potrzebujesz więcej informacji, nie zastanawiaj się, skontaktuj się z nami.

Pomożemy dobrać lub skomponować najlepszą ofertę pasującą do Twoich preferencji oraz okazji. Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytania, wszystko wyjaśnimy. W przypadku, gdy dopiero poszukujesz atrakcji warto, abyś ponał naszą ofertę. Sam przekonasz się, że pojawienie się Lividus Ignis podczas eventu jak najbardziej jest dobrym pomysłem. Zachęcamy nie tylko do kontaktu mailowego, ale również telefonicznego, który pozwala na bierząco rozwikłać wszelkie zagadnienia.

firma Lividus Ignis to solidna marka. Stacjonujemy w Tychach.

Dlaczego powinienś zdecydować się na nas? Przed rozpoczęciem naszej działalności zdobywaliśmy już doświadczenie, jako osoby należące do innych grup. Postanowilismy jednak, że nastał czas na rozpoczęcie pracy na własny rachunek. Aktulanie działamy już ponad 4 lata, a nasze doświadczenie oraz zaangażowanie pozwala nam na przygotowywanie niezapomnianych pokazów.

510 648 489 510 414 036 lividusignis@gmail.com