imprezy plenerowe

plener Pokazy z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu ogniowego i ledowego oraz efektów pirotechnicznych.

Podczas pokazów wykorzystujemy różnorodny sprzęt, między innymi poi, kije, wachlarze, parzydełka. Dokładamy wszelkich starań, aby wykorzystywana pirotechnika sceniczna potęgowała nastrój oraz pozytywny odbiór widowiska. Jesteśmy otarci na współpracę przy realizacji przedsięwzięć kulturalnych.

fire Fireshow, czyli siła ognia.

Ogień, dym i efekty pirotechniczne w polączeniu z odpowiednią muzyką oraz ewolucjami to niewątpliwie przepis na niesamowite widowisko. Wykonujemy zarówno pokazy, w których główną rolę odgrywa sam ogień, jak i tematyczne przedstawienia.

"Swing life" jest pokazem utrzymany w klimacie swing'owym. Czarno-białe stroje, żywiołowa porywająca do tańca muzyka w stylu electroswing oraz niesamowite efekty ogniowe i pirotechniczne to przepis na elegancki pokaz.

"Magic violin" to nieco tejemniczy pokaz okraszony współczesną klimatyczną muzyką elektroniczną. Samotność, to swoista choroba, która odbiera nam chęć do życia i podejmowania nowych wyzwań. Spotkanie na swojej drodze człowieka, który podziela nasze pasje dodaje siły i motywuje. Wartość współpracy ukazana na tle ognia, dymu, iskier to ponadczasowe widowisko.

"Crazy elf", czyli świeta to nie tylko blask świec i kolorowe lampki choinkowe, ale i niejednokrotnie niespodziewane prezenty, które mogą wywołać zachwyt. Nie ma jak przetestowanie płonącego a niespalającego się prezentu pod okiem elfa. Wokół kolory i iskry, które podkrelają magiczna atmosferę.

W zależności od preferencji zamawiającego pokaz możliwe jest dostosowanie czasu trwania, ilości efektów pirootechnicznych oraz spersonalizowanych elementów. Dodatkową atrakcję może stanowić ścieżka z fontann, słoneczka pirotechniczne czy płonące litery. Goście mogą otrzymać zimne ognie. Coraz większą popularnością cieszą się pokazy stanowiące połączenie fireshow i lightshow lub fireshow z wykorzystaniem jedynie niezapomnianych pixelpoi.

light Lightshow, czyli magia barw.

Lightshow to niesamowite pokazy, w których główną rolę odgrywa światło. Właściwa kompozycja kolorów odzwierciedlających muzykę wraz z dymem i pirotechniką sceniczną potęguje pozytywny odbiór widowiska.

"Image show" zadowoli zarówno widownię na kameralnym wydarzeniu jak i masowej imprezie. Podczas pokazu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt ledowy, a dodatkowo zapewniamy urozmaicenie widowiska wybraną przez Ciebie grafiką. Mogą to być napisy, zdjęcia czy logotypy. Efektowne wybuchy pirotechniczne w połączeniu z wyświetlaną grafiką podkreślą indywidualność pokazu.

Dowiedz się więcej pokazy weselne płonące napisy my w obiektywie home
pobierz ofertę
kontakt Jeśli chcesz nas zaangażować lub potrzebujesz więcej informacji, nie zastanawiaj się, skontaktuj się z nami.

Pomożemy dobrać lub skomponować najlepszą ofertę pasującą do Twoich preferencji oraz okazji. Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytania, wszystko wyjaśnimy. W przypadku, gdy dopiero poszukujesz atrakcji warto, abyś ponał naszą ofertę. Sam przekonasz się, że pojawienie się Lividus Ignis podczas eventu jak najbardziej jest dobrym pomysłem. Zachęcamy nie tylko do kontaktu mailowego, ale również telefonicznego, który pozwala na bierząco rozwikłać wszelkie zagadnienia.

firma Lividus Ignis to solidna marka. Stacjonujemy w Tychach.

Dlaczego powinienś zdecydować się na nas? Przed rozpoczęciem naszej działalności zdobywaliśmy już doświadczenie, jako osoby należące do innych grup. Postanowilismy jednak, że nastał czas na rozpoczęcie pracy na własny rachunek. Aktulanie działamy już ponad 4 lata, a nasze doświadczenie oraz zaangażowanie pozwala nam na przygotowywanie niezapomnianych pokazów.

510 648 489 510 414 036 lividusignis@gmail.com