atrakcje weselne

wesele Podkreśl wyjątkowość dnia weselnego. Zaskocz gości.

Młode Pary poszukują nieszablonowzch atrakcji weselnych, podziękowań dla rodziców, świadków czy gości. Ale i świadkowie oraz rodzice również poszukują zaskakującego oraz wspaniałego prezentu, który pozostanie w pamięci Młodej Pary jako coś niezapomnianego.

Poprzez wykorzystanie dymu i kolorowych flar wraz z żywym ogniem potęgowany jest efekt nastrojowości pokazu "Fire love". Pirotechnika sceniczna rozjaśnia weselny wieczór i zachwyca widzów. W celu podkreślenia wyjątkowości dnia, Para Młoda ma niepowtarzalną możliwość zapalenia serca podczas pokazu oraz odbycia sesji zdjąciowej na jego tle.

Serce pirotechnicznejest zaś akcentem kończący pokaz "Pyro love". Blask ognia, szum pirotechniki oraz kolorowe flash'e i flary z pewnością będą niezapomnianą atrakcją lub prezentem.

Altermatywą pokazow ogniowo-pirotechnicznych jest "Light love". To świetlne spersonalizowane show. W trakcie pokazu wykorzystywane są pixelpoi pozwalające na wyświetlenie dedykowanej grafiki:
- imion pary młodej
- daty ślubu
- lokalizacji
- zdjęć
- podziękowań dla rodziców, świadków, gości

W zależności od preferencji zamawiającego pokaz możliwe jest dostosowanie czasu trwania, ilości efektów pirootechnicznych oraz spersonalizowanych elementów. Dodatkową atrakcję może stanowić ścieżka z fontann, słoneczka pirotechniczne czy płonące litery. Goście mogą otrzymać zimne ognie. Coraz większą popularnością cieszą się pokazy stanowiące połączenie fireshow i lightshow lub fireshow z wykorzystaniem jedynie niezapomnianych pixelpoi.

Dowiedz się więcej imprezy plenerowe płonące napisy my w obiektywie home
pobierz ofertę
kontakt Jeśli chcesz nas zaangażować lub potrzebujesz więcej informacji, nie zastanawiaj się, skontaktuj się z nami.

Pomożemy dobrać lub skomponować najlepszą ofertę pasującą do Twoich preferencji oraz okazji. Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytania, wszystko wyjaśnimy. W przypadku, gdy dopiero poszukujesz atrakcji warto, abyś ponał naszą ofertę. Sam przekonasz się, że pojawienie się Lividus Ignis podczas eventu jak najbardziej jest dobrym pomysłem. Zachęcamy nie tylko do kontaktu mailowego, ale również telefonicznego, który pozwala na bierząco rozwikłać wszelkie zagadnienia.

firma Lividus Ignis to solidna marka. Stacjonujemy w Tychach.

Dlaczego powinienś zdecydować się na nas? Przed rozpoczęciem naszej działalności zdobywaliśmy już doświadczenie, jako osoby należące do innych grup. Postanowilismy jednak, że nastał czas na rozpoczęcie pracy na własny rachunek. Aktulanie działamy już ponad 4 lata, a nasze doświadczenie oraz zaangażowanie pozwala nam na przygotowywanie niezapomnianych pokazów.

510 648 489 510 414 036 lividusignis@gmail.com